NOGAY TÜRKLERİ BÜLTENİ
ANASAYFA DERNEĞİMİZ AVULLAR RESİMLER ANKETLER Z. DEFTERİ NOGAYTÜRKLERİ BÜLTENİ YARDIMLAŞMA_FONU

NOGAYSAAT

EN ÇOK OKUNANLAR

HABER ARA


Gelişmiş Arama
Nogay Türkleri Gazetesi Çıkıyor

Nogay Türkleri Gazetesi Çıkıyor

Tarih 02 Haziran 2014, 02:07 Editör Nogayhaber

Nogay Türkleri Kültür ve Yardımlaşma Derneği Yönetim Kurulu 1 Haziran 2014 tarihinde saat 19:00'da genel merkezde toplantı düzenledi.

Nogay Türkleri Kültür ve Yardımlaşma Derneği Yönetim Kurulu 1 Haziran 2014 tarihinde saat 19:00'da genel merkezde toplantı düzenledi.

Yaklaşık 4 saat süren ve Cemil Sütbaş, Muharrem Yılmaz, İsmail Orak, Ömer Çimen, Ömer Aktürk, Feyyaz Özalp, Muzaffer Çakır, Emin Sütbaş, Hakan Benli ve Ekrem Göçer'in katılımıyla gerçekleşen toplantıda, 28-30 Mayıs tarihleri arasında Edirne'de yapılan ve Derneğin davetli olarak katıldığı, 3. Dünya Türk Forumunun değerlendirmesi yapılarak, Yönetim Kuruluna brifing verildi.

Yönetim Kurulunun 01.06.2014 tarih ve 96 sayılı kararı:
  1. Derneğimize üyelik başvurusu bulunan Ekrem GÖÇER'in üyeliğe kabul edilmesine,
  2. Derneğimizce aylık süreli-basılı yayın çıkarılmasına, yayın adının NOGAY TÜRKLERİ BÜLTENİ olarak belirlenmesine, yayının masraflarının Derneğimizce karşılanmasına, yayın masrafları için reklam kabul edilmesine, yayının imtiyaz sahibinin, Nogay Türkleri Kültür ve Yardımlaşma Derneği adına Genel Başkan Cemil SÜTBAŞ, Yazı İşleri Müdürünün Özgür Hakan BENLİ olarak belirlenmesine, yayın adresinin, Demetlale Mahallesi 358. cadde No: 109/A Yenimahalle / Ankara olarak belirlenmesine, yayın için ilgili kurum ve kuruluşlar ile Basın Savcılığına başvuru yapılmasına, iş ve işlemleri takip etmek üzere Yönetim Kurulu asil ve yedek üyelerinin görevli ve yetkili olduğuna, karar verildi.


Bu haber 2728 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

Yañı Yıl Mesajı

Yañı Yıl Mesajı Yeni Yıl Mesajı

Nogay Devlet Orkestrası Halk Çalgıları Konseri

Nogay Devlet Orkestrası Halk Çalgıları Konseri ..........

KÖŞE YAZILARI

Nogay Halkım Tileymen.08 Mayıs 2014


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi